Yeni Yıla Yeni Duvarlarla Girmenin 3 Yolu

Her yeni yıl insanların hayatında yeni heyecanları ve umutları beraberinde getiriyor. Bazen geçen yıldan daha iyi olmasını, bazen geçen yıl kadar güzel olmasını istiyoruz. Oysa yeni bir yıl tek başına güzel dönüşümler için yeterli değil. Onu özel kılan ve yeni yıla güzel bakmamızı sağlayan hayatımızda yapacağımız ufak ama pozitif değişiklikler. Bundan dolayı insan önce yaşadığı evini yenilemeli ve güzelleştirmeli.

Yeni yıla girerken çok da bütçenizi zorlamayacağınız ama alınan sonuçtan memnun kalacağınız bir öneri sunmak istiyorsunuz: Duvarları değiştirmek! Bu fikir göz korkutucu gibi gelse bile aslında hem kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz hem de zorlanmayacağınız bir alternatif. Peki duvarları değiştirmenin kaç yolu var? Gelin sizlerle duvarlarınızı değiştirmenin 3 kolay yolunu paylaşalım.

Duvarınızın Yeniden Boyayın

Bu bilinen ilk yöntemlerden biri. Duvarlarınızı boyamak için her zaman rengini değiştirmeniz gerekmiyor. Duvarınızın kendi rengiyle duvarınızı boyayarak evinize yenilik ve canlılık katabilirsiniz. Üstelik bunu boya deponuzdaki boyalarla yapmanız da mümkün. Eğer duvarınızın renginden memnun değilseniz daha nötr renklerle de değişiklik yapabilirsiniz.

Bazen boya denildiğinde bütün bir evi boyamamız gerektiğini düşünüyoruz. Böyle bir zamanınız yoksa işe sizin ve misafirlerinizin daha çok vakit geçirdiği oturma odasından başlayabilirsiniz. Yenilik, tazeliktir.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı evinizdeki bir odanın görünümünü değiştirmek için en mükemmel yollardan biridir. Duvar kağıdı ile bir odanızın tüm duvarlarını kaplayabilir ve etkileyici desen alternatifleri seçebilirsiniz. Üstelik desenler arasında seçim yaparak keyifli vakit de geçirebilirsiniz.

Puantiyeli, flamingo desenli veya çiçek desenli duvar kağıtları oturma odanızı veya yatak odanızı etkileyici bir noktaya taşıyacaktır.

Duvar Resimleri

Duvarınızı eğer duvar kağıdı ile kaplamak istemiyor ve duvarınızı boyamak için zamanınız yoksa duvar resimleri etkileyici bir sonuç için her zaman iyi bir yoldur. Bir şehir manzarası veya desen ağırlıklı bir duvar resmini oturma odanızda veya yemek odanızda kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir